Bekeken producten
Voeding belastbaar tot 138 Watt met...
wjvoed10a
Nieuw
Voeding belastbaar tot 138 Watt met sigaretten aansluiting.
3 stuk in voorraad stuks in voorraad
Levertijd: 1-2 werkdagen
Waarschuwing: De laatste in voorraad!
Leverbaar vanaf:
Deze Gestabiliseerde Voeding geeft u de mogelijkheid apparaten, zoals Autoradio’s, Zenders, DVD Spelers welke normaal alleen op een 12 Volt accu spanning werken, aan te sluiten op 230 Volt netspanning. Ideaal indien u uw 12 Volt apparatuur wilt gebruiken op walstroom of netstroom, om accu vermogen te sparen! Gestabiliseerd, dus voorkomt brom met audio toepassingen.
Technische gegevens:
Opmerkingen:
Let er op dat uw aan te sluiten apparaat niet meer Ampère / Watt vraagt dan waarvoor deze voeding voor geschikt is. Zie het typeplaatje of handleiding van uw aan te sluiten apparaat. Bij aansluiten van apparaten met een motor of pomp, kies dan een voeding met tenminste het dubbele vermogen.
Normale 12V car-pluggen van aan te sluiten apparaten, passen probleemloos in de 12V aansluitbus van deze voeding. Kleine ruimtebesparende car-pluggen met opstaande rand, zoals te zien op de laatste foto, zijn wel eens te kort en maken daardoor geen contact.
Gewldige service.
Mijn omvormer deed het niet. Waar het aan lag weet ik niet, maar ik heb gebeld voor advies. Het probleem is in nog geen week opgelost. Omvormer terug gestuurd en een werkende terug ontvangen.
Geweldige service en een fijn contactmoment met de heer Blankestijn. Bedankt
Gestabiliseerde Voeding van 230V naar 13,8V 10/12A
Beste Arco.
Een pomp heeft een aanloopstroom (piekstroom) die hoger is dan het opgegeven gemiddeld verbruik van de pomp. De aanloopstroom of piekstroom kan 2 a 3 keer hoger zijn tijdens het opstarten van de pomp.
Daarbij heeft uw pomp een Trage Zekering, zodat het piekstromen van meer dan 10A kan doorlaten tijdens het opstarten.
Stel dat uw pomp met opstarten 15A vraagt en nadat de pomp op toeren is vraagt het 8A. Dan gaat deze voeding in de beveiliging omdat het maximaal 12A kan geven. Gevolg is dat uw pomp hierdoor inderdaad gaat haperen. De gekozen voeding is dan helaas te licht gekozen om de pomp op te starten. We adviseren bij gebruik van een pomp om daarom een voeding te kiezen met het dubbele vermogen.
Niet voldoende power
Een pomp op aangesloten die zelf een zekering van 10a heeft, jamar de pomp haperde steeds door te weinig stroom. Ik kan deze converter helaas niet gebruiken
Voeding
Een goede en snelle levering. Geen probleem gehad. Daarnaast is de prijs veel lager dan bij de concurrentie.